Alomejor taška na golfové boty lehká robustní nylonová taška na boty prodyšná pro golfové aktivity Pro různé boty Schwatz - B07MBZVK31

 • Kč394,23 Kč1 499,28
 • Dostupnost: Na skladě

 • Kód výrobku: B07MBZVK31


 • Prémiový neonový materiál: Tato taška na golfové boty je vyrobena z odolného nylonového materiálu, který je odolný, prodyšný a příjemně se nosí.

 • BATERIÁLNÍ: strana tašky je opatřena prodyšnou síťovinou, která má lepší propustnost vzduchu a boty nejsou vlhká.

 • Snadné vycházky: vysoce kvalitní, dvojitý zip je jednoduché, oblékání bot a velmi pohodlné nošení a používání.

 • RUČNÝ design: Díky jednoduchému stylu a přenosnému designu rukojeti se boty snadno nosí a nabízejí dostatek místa pro uložení vašich bot. K dostání ve 2 různých barvách.

 • Záruka: Náš produkt má záruku 180 dní. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, obraťte se na nás.

 • Přehrávejte si ve volném čase golf, obávají se však, jak si s sebou můžete vzít golfové boty? Pokud odpověď ano, je naše přenosná taška pro golfové boty pro vás dobrou volbou. Vyrobeno z vysoce kvalitního nylonového materiálu, který je odolný, prodyšný a příjemný na dotyk. Dvojitý zip je snadný přístup k Vašim botám, velmi pohodlné používání. Nepostradatelný doplněk pro milovníky golfu.

  Funkce:
  - Prémiový materiál NYLON: Tato taška na golfové boty je vyrobena z nylonového materiálu, který je odolný proti roztržení, je prodyšná a příjemně se nosí.

  - Prodyšnost: strana tašky je vytvořena prodyšnou síťovinou, která má lepší prodyšnost a boty neprovlhčují.

  --Snadné nošení: vysoce kvalitní dvojitý zip se jednoduše obléká na vaše boty a velmi pohodlně se nosí a používá.

  - Jednoduchý design: Díky jednoduchému designu a designu přenosných úchytů jsou boty snadno přenosné, mají dostatek místa na uložení vašich bot. K dostání ve 2 různých barvách.

  -ZÁRUKA: Náš produkt je 180denní zárukou. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, obraťte se prosím na nás. Snažíme se vám pomoci vyřešit váš problém.

  Specifikace:
  podmínka: 100% zcela nové
  Typ jednotlivého dílu: Sáček na boty
  Materiál: nylon
  Barva: černá, černá a modrá (volitelně)
  Velikost: cca 32,5 * 22 * 12 cm / 12,8 * 8,7 * 4,7 palce
  Nebezpečná hmotnost. 127 g.

  Balení obsahuje:
  1 x taška.

  Alomejor taška na golfové boty lehká robustní nylonová taška na boty prodyšná pro golfové aktivity Pro různé boty Schwatz - B07MBZVK31